Jdi na obsah Jdi na menu
 


plemenné knihy
Jistě chcete vědět co plemené knihy obnáší.Je to jednoduché ty si koupíš knihu pro své koníky za 150 000kk.A já ti za každého koně kterého budeš mít přihlášeného za měsíc dam 10 000kk.!Takže si myslim že to pro vás bude dobrý a další výhody:každý kdo bude mít plemenou kmihu,budu mu psát každý měsíc novinky z této stáje.O dalších výhodách vám povím až si knihu koupíte a alespon budeme moct provést rekonstrukci=)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to je pěkně hnusný

(nespoutanáxduše, 7. 9. 2008 21:44)

konský sen vlastní drizzdt je to pěkně hnusný že si sen někdo přivlastnuje
mě se tyhle stránky zdaj super vim jak je to těžký nadřít se s virtuálkou já mám www.jspegas.jsemin.cz

Pulinka zpuchlá =D

(Machy, 18. 6. 2008 14:01)

Páni tady je někdo chytrej jak hovno z hajzu !! Kdyby ses koukla tak tyhle stránky už dávno nefungujou jen tu prostě sou .. A ty tvoje " konskysen.cz " tomu říkáš koňskej sen jo ?? O tak to promiň že nedokážu ocenit kvalitu tvejch stránek =D

Seš asi fakt blbá!!!

(Wendi, 11. 6. 2008 17:24)

Máš to tady ůpe hnusný.A jak víš,že ti semka někdo z těch tvejch debilů chodí tak to seš na OMYLUUUUUU!!!Je to tady hnusný a nemáš tady vůbec co dělat,kdyby ses trochu snažila jako my,tak bys měla ty nej stránky.Se divýme,že ti semka někdo chodí!!!!Je to tu nudná a hlavně trapný!!!!!!!Totiž já vlastním konskysen.cz!!a tam mám navštěvovanost!!!